סיור ביקב בוטיק

סיור ביקב בוטיק

סיור ביקב בוטיק

מה כולל סיור ביקב בוטיק? האם אפשר לשלב סיור מודרך ביקב גם כחלק מתכנון אירוע פרטי? ובאיזה יקב מומלץ להזמין את הסיור?

סיור ביקב בוטיק מדגיש את ההיבט החוויתי ולכן מתאים לימים שאנו רוצים שיישארו בתודעה. ראשית, מדובר בסיור אינטימי הנערך בקבוצות קטנות ובמהלכו אפשר לשוחח זה עם זה, להחליף חוויות ולצבור זמן איכות משותף תוך הנאה מהנוף הייחודי, הנשקף מכל פינה ביקב.

שנית, הסיור עוזר לרענן את השגרה ומספק תמורה נאה בהשוואה לאפשרויות אחרות. במהלך הסיור משתלבים הסברים על הדרך שבה מגדלים את הענבים ומתסיסים אותם על מנת להגיע לטעם היין המושלם, מה תפקידן של החביות המיוחדות במתן הארומה והטעם הייחודיים והערך המוסף בא לידי ביטוי גם בידע שעמו המוזמנים חוזרים הביתה – וגם בחוויה בלתי נשכחת, הכוללת טעימות יין שמשאירות הרבה חיוכים וטעם של עוד.

אפשר להגיע גם בלי ניסיון קודם

יתרון נוסף של סיור ביקב בוטיק הוא שמדובר בפעילות שמתאימה לכולם. במילים אחרות, אפשר להגיע לסיור בלי ניסיון קודם בטעימת יינות והחוויה עצמה משותפת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. מלבד כך שהמבקרים שאינם מגיעים מעולם היין נחשפים לתהליך הגידול של הענבים, מקבלים הזדמנות לשאול שאלות ולומדים על האופן שבו הענבים מותססים והופכים ליין – הרי שהחוויה מתאימה גם לאוהבי יין מקצועיים ולחובבי העולם המופלא של ייצור היין.

מוסיפים סטייל ייחודי לאירוע פרטי

אירוע פרטי מתאפיין בנוכחות של בני משפחה, קרובים וחברים. בניגוד לאירועים שאליהם מוזמנים גם קולגות או אנשים ממעגל רחוק יותר, כשמדובר באירוע פרטי המטרה היא בדרך כלל לבלות וליהנות עם אלו הקרובים ביותר ללבנו.

במקביל לכך, אירוע פרטי הוא הזדמנות להיערכות שונה בכל הנוגע לבחירת מיקום האירוע עצמו – ויש משמעות גדולה לכל פעילות שאותה בוחרים לבצע. זו הסיבה בגללה כדאי להכיר אפשרות שאולי טרם חשבת עליה בעבר – שילוב סיור ביקב יין לפני האירוע, או טרם סיומו (ואין דרך טובה לעשות זאת מאשר סיור מודרך).

סיור ביקב – מה עוד כדאי לדעת

מומלץ לתאם ביקור מראש ולהגיע לסיור ביקב לאחר הכנה קצרה של האורחים בנוגע לאופי הסיור הצפוי. ככל שמשקיעים יותר בהכנה המוקדמת, כך מעלים את הסיכוי לסיור מוצלח. לקבלת מידע נוסף על הסיור, אנו מזמינים אותך לקרוא עוד כאן.

אנו מזמינים אותך לסיור עם ארומה מיוחדת

יקב עמרם מייצר יין אדום משובח מאז שנת 1993 ומזמין גם אותך ליהנות מהיתרונות של סיור אקסקלוסיבי. היקב נמצא במושב רמות נפתלי ואפשר להגיע אליו בקלות עם הרכב הפרטי, כמו גם לשלב אותו בסוף שבוע באחד מהצימרים של הגליל העליון. נשמח לארח אותך ביקב ולתת לך לטעום סוגים שונים של יינות וגבינות גליליות כדי להכניס אותך לאווירה.

מומחי היין של יקב עמרם ידאגו להעניק לך סיור עם ארומה מיוחדת. רק נותר לך להשאיר פרטים באתר ולתאם סיור ביקב בוטיק ברמה הגבוהה ביותר.

דילוג לתוכן